Kontakta oss

Camp Scandinavia AB
Karbingatan 38
254 67 Helsingborg

Telefon: 042-25 27 00

Fax: 042-25 27 25

Kundtjänst: 042-25 27 01

E-mail: kundsupport@camp.se

Våra öppettider är: Måndag - Torsdag 08.00 - 16.30, Fredag 08.00 - 16.00

Johan Thunberg

Johan Thunberg

Produktspecialist

Leg. Sjukgymnast

+46 704-58 22 64

johan.thunberg@camp.se

Ansvarsområden: Rigida ortoser, ortoskomponenter och material

Marcus Nilsson

Marcus Nilsson

Produktspecialist

Ortopedtekniker

+46 704-50 50 87

marcus.nilsson@camp.se

Ansvarsområden: Rigida ortoser, ortoskomponenter och material

Mikael Renstål

Mikael Renstål

Produktspecialist

Gipstekniker, Undersköterska

042 - 25 44 48

mikael.renstal@camp.se

Ansvarsområden: Gipsmaterial och sjukhussortiment

Eva Peterson

Eva Peterson

Produktspecialist

042 - 25 44 45

eva.peterson@camp.se

Ansvarsområden: Bröstproteser och butikssortiment

Lena Gustafzelius

Lena Gustafzelius

Teknisk support

Leg. Ortopedingenjör

042 - 25 27 03

lena.gustafzelius@camp.se

Helle Thomas

Helle Thomas

Försäljningschef Norden

Leg. ortopedingenjör

+45 25 67 26 36

helle.thomas@camp.se

Anders Jemth

Anders Jemth

Distributionsansvarig Norden

042 - 25 27 12

anders.jemth@camp.se

Peter Odfeldt

Peter Odfeldt

Kundsupport

042 - 25 44 46

peter.odfeldt@camp.se

Ann Petersson

Ann Petersson

Kundsupport

042 - 25 27 11

ann.petersson@camp.se

Jenny Mårtensson

Jenny Mårtensson

Kundsupport

042 - 25 27 04

jenny.martensson@camp.se

Admir Vrbanjac

Admir Vrbanjac

Arbetsterapeut, Kundsupport

042-252728

admir.vrbanjac@camp.se